Hizmetlerimiz
Online Terapi
Online Terapi Online Terapi; görüşme ve tekniklerin online platformlar üzerinden gerçekleştirildiği seans sistemidir.
 
tümü »
 
ThetaHealing
ThetaHealing ThetaHealing, 1994 yılında Vianna Stibal tarafından oluşturulan, kuantum fiziği ve meditasyondaki odaklanmış zihnin kullanılması ile insanların sağlık
 
tümü »
 
 
Nefes Koçluğu
Nefes Koçluğu Nefes Koçluğu; Araştırmalar sonucu insanların neredeyse % 90’ının toplam nefes alma kapasitelerinin yalnızca % 30’unu kullandığı tespit edilmiştir.
 
tümü »
 
Bireysel Terapi
Bireysel Terapi Bireysel terapi, danışan, terapistin kendisiyle bire bir ilgilendiği seanslara girer. Bu, danışan ve terapistin birlikte çözebileceği problemler için başvurulan temel yöntemlerden biridir.
 
tümü »
 
 
Kurumsal Hizmetler
Kurumsal Hizmetler Kurumsal Hizmetler; psikoeğitim, davranışsal, bilişsel teknikler ile nefes koçluğu gibi tekniklerle bireylerin nefeslerini açarak performanslarını arttırmak...
 
tümü »
 
Hipnotik Yeniden İşlemleme Terapisi
Hipnotik Yeniden İşlemleme Terapisi Hipnotik Yeniden işleme Terapisi, HYT; bilinç ile bilinçaltını beraberce işe koşan ve çift yönlü uyarımlarla bazı hipnotik tekniklerden oluşan bütüncül bir yaklaşımdır.
 
tümü »
 
 
Yetişkin Testleri
Yetişkin Testleri “Psikolojik Test” kavramı günümüzde değişik anlamlarda kullanılmaktadır. Bu da psikolojik testlerin tanımını yapmayı güçleştirmektedir.
 
tümü »
 
Dikkat Eksikliği
Dikkat Eksikliği Çocukta dikkat kusuru özellikle eğitim hayatının başlamasıyla belirgin hale gelir.
 
tümü »
 
 
Öğrenme Güçlükleri
Öğrenme Güçlükleri Okul hayatının başlangıcında çocuktan ilk beklenen okuma-yazmayı yaşıtları gibi öğrenebilmesidir.
 
tümü »
 
Davranış ve Uyum Zorlukları
Davranış ve Uyum Zorlukları Uyum, bireyin sahip olduğu özelliklerinin kendi benliğiyle içinde bulunduğu çevre arasında dengeli bir ilişki kurabilmesi ve bu ilişkiyi sürdürebilmesidir.
 
tümü »
 
 
Sınav Kaygısı
Sınav Kaygısı Sınav kaygısı; öncesinde öğrenilen bilginin sınav sırasında etkili bir biçimde kullanılmasına engel olan ve başarının düşmesine yol açan yoğun kaygı olarak tanımlanır.
 
tümü »
 
Özgüven Kazandırma
Özgüven Kazandırma Özgüven, kişinin yeteneklerini ve duygularını tanıması, kendini sevmesi ve kendisine güvenmesi olarak tanımlanabilir.
 
tümü »
 
 
Ergenliğe Adaptasyon Süreci
Ergenliğe Adaptasyon Süreci Çocukluk ile yetişkinlik arasında bir geçiş dönemi olarak tanımlanan ergenlik, fizyolojik, psikolojik, sosyal alanlarda büyüme ve olgunlaşmayla ilgili en yoğun değişimleri içeren yaşam dönemlerinden biridir.
 
tümü »
 
Ebeveyn Çatışmaları
Ebeveyn Çatışmaları Aile, anne baba ve çocuklardan oluşan bir sosyal sistemdir. Bu sistemde her birey diğerini etkiler ve ondan etkilenir.
 
tümü »
 
 
Aile İçi İletişim Sorunları
Aile İçi İletişim Sorunları İletişimi bir trafik akışı gibi düşünebilirsiniz mutlaka kural dışı davranışlar ve doğal olarak kazalar da olacaktır. Bunlara iletişim kazaları diyebiliriz.
 
tümü »
 
Etkili Ebeveynlik Becerileri
Etkili Ebeveynlik Becerileri Çocuk sahibi olmak bazı çiftler için zorlanılan bir dönem olabilir. Çocukların fiziksel, bilişsel, sosyal, duygusal ve dil gelişimi üzerinde ebeveynin rolü oldukça yüksektir.
 
tümü »
 
 
Performans Kaygısı
Performans Kaygısı Sık karşılaştığımız kaygı alanlarından birini performans kaygısı oluşturmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi performans kaygısı belirli bir etkinlikte bulunmaya yönelik duyulan kaygıyı temsil etmektedir.
 
tümü »
 
Stres ve Zaman Yönetimi
Stres ve Zaman Yönetimi Stres ve zaman yönetimi eğitimi, modern yaşamın parçası olan stresle ve insanların yapmak istedikleri şeyler için yeterli zaman bulamayışları ile ilgilidir.
 
tümü »
 
 
Depresyon
Depresyon Depresyon sadece “hüzünlü hissetme” ya da “dibe vurmak” değildir. Üzgün olmak ya da bir kaybın ardından yas tutmaktan fazlasıdır.
 
tümü »
 
Kaygı Bozukluğu
Kaygı Bozukluğu Kaygılarımız, vücudumuzun strese karşı verdiği doğal tepkilerdir. Geleceğe karşı duyduğumuz korkularımız ve endişelerimizdir.
 
tümü »
 
 
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk Obsesif kompulsif bozukluğa sahip kişiler obsesyon ve kompulsiyonları bir arada yaşayabileceği gibi yalnızca ...
 
tümü »
 
Fobiler
Fobiler Çoğumuz çeşitli şeylerden korkmaktayız. Bu korkular hayatımızın her döneminde farklılık göstermektedir. Örneğin çocukken karanlıktan korkmak gibi.
 
tümü »
 
 
Öfke Kontrolü
Öfke Kontrolü İnsan toplumsal bir varlıktır. İnsan toplumsal ilişkiler ağı içinde doğar, yaşar ve ölür. İnsanların başkalarıyla kurdukları iletişim onların ruh sağlığı üzerinde çok etkili olduğunu biliyoruz.
 
tümü »
 
Ölüm ve Yas
Ölüm ve Yas İnsanların çoğunun konuşmaktan kaçındığı hüzünlü ve ağır bir konudur kayıp ve yas.
 
tümü »
 
 
Evlilik ve Çift Problemleri
Evlilik ve Çift Problemleri İlişki ve evlilik terapisi, çiftlerin birbirleriyle olan ilişkilerini, bu ilişki tarzının davranışlara ve ilişkinin kendisine nasıl yansıdığını...
 
tümü »
 
Evlilik Öncesi Danışmanlığı
Evlilik Öncesi Danışmanlığı Evlilik öncesi danışmanlık, evlenme sürecinde olan, flört eden, sözlü ya da nişanlı çiftlere verilen profesyonel psikolojik danışmanlık desteğini ifade eder
 
tümü »
 
 
Aldatma
Aldatma Aldatmak, kişinin hayatındaki boşlukları doldurma ihtiyacının sonucudur. Bu boşluklar bazen fiziksel bazen de duygusal olabilir.
 
tümü »
 
Boşanma
Boşanma Basit bir şekilde düşünmeye çalışırsak boşanma; belirli bir zaman önce evlendiğimiz, belki de bir zamanlar karşılıklı bir şeyler hissettiğimiz...
 
tümü »
 
 
Vajinismus
Vajinismus Vajinismus yani cinsel ilişkiye girememe sorunu toplumumuzda oldukça sık görülen cinsel işlev bozukluklarından biridir.
 
tümü »
 
Erken Boşalma
Erken Boşalma Erken boşalma 40 yaş altında ki erkeklerde en sık görülen cinsel sorundur. Erken boşalma kadın ve erkeğin cinsel yaşam kalitesini ciddi ölçüde düşürmekte hatta boşanmalara yol açmaktadır.
 
tümü »
 
 
Sertleşme Bozukluğu
Sertleşme Bozukluğu Sürekli olarak ya da yineleyici bir biçimde, peniste yeterli bir sertlik sağlayamama ya da cinsel etkinlik bitene dek bunu sürdürememe durumudur.
 
tümü »
 
Cinsel İsteksizlik
Cinsel İsteksizlik Her insanoğlu bir derecede üreme yeteneği ve soyunu sürdürmek üçün üreme güdüsü ile donatılmıştır. Buna karşın bu güdünün derecesi her bir insanda aynı değildir.
 
tümü »
 
 
Orgazm Bozuklukları
Orgazm Bozuklukları Orgazm cinsel deneyimin ve doyumun zirve noktasidir. Bu olay erkeklerde genellikle cinsel bosalma; her iki cinste de nefes alma artma...
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB